O nas

Ponad 15 lat doświadczenia

Biuro rachunkowe PROFIT

Jesteśmy biurem rachunkowym z 20 letnim doświadczeniem. Zajmujemy się prowadzeniem księgowości przedsiębiorstw funkcjonujących na terenie Warmii i Mazur. Posiadamy niezbędne do wykonywania tego typu działalności uprawnienia o numerze 10409/98 wydane przez Ministerstwo Finansów. Dysponujemy również ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Od samego początku naszej działalności stawiamy na świadczenie usług w sposób kompleksowy. Nie jesteśmy jednym z wielu biur, które zajmują się tylko rozliczaniem faktur. Nasi klienci w każdej chwili mogą liczyć na pomoc oraz doradztwo. Pomagamy założyć działalność gospodarczą, zajmujemy się kwestiami kadr i płac. Doradzamy również w kwestiach podatkowych. Wszystkich klientów reprezentujemy przed ZUS i urzędem skarbowym w związku z czym bierzemy wszelką odpowiedzialność za prowadzoną przez nas księgowość.

Wśród naszych klientów znajdują się reprezentanci wszystkich możliwych branż. Nie stanowi dla nas problemu obsługa firm działających w tzw. sektorach specjalistycznych takich jak rynek medyczny, farmaceutyczny transportowy lub szeroko rozumiana gastronomia.

Zakres działań dostosowujemy zawsze do indywidualnych oczekiwań klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających przedsiębiorstw. Obsługujemy małe i średnie firmy, działające zarówno w Polsce jak i na terenie całej Unii Europejskiej.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach oraz konferencjach. Pozwala nam to poszerzać zakres świadczonych usług oraz jeszcze lepiej obsługiwać klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i powierzenia nam swojej księgowości.